עקרונות השיטה – מערכת  האיתור DEFENDER PRO I בשיטת GPS מחליפה את מערכות האזעקה של פעם. 
המערכת יודעת לשמש ברגע האמת כמערכת אזעקה, השולחת לבעליה הודעת SMS ובמקביל שולחת אותות  למוקד האיתור, המאוייש 24 שעות ביממה. 
המערכת מתוחכמת באופן המאפשר זיהוי מיקומו של המשתמש הלגיטימי, או איתורו של הכלי עצמו במקרה של גנבה.  עם חלילה נפל הכלי תוך כדי נסיעה, תישלח המערכת הודעת מצוקה למוקד, שיפעילו את גופי ההצלה. זהו ההבדל בין חיים ומוות – מרגע אירוע תאונה יש חשיבות לכל דקה  להצלת חייו של יקירכם.

מה אתם מקבלים? - 95% מנסיונות הגנבה מסוכלים ע"י צוותי הסיור, מאחר  ומערכת האיתור מבטיחה פעולה מהירה. במקרה שהכלי שלא אותר, מתחייבת החברה להחזיר לבעליו כלי חלופי מאותו סוג וגיל ובמידת האפשר כלי זהה.

יתרונות המערכת – מוקד ארצי הפועל 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה. צוות  סיירים כונן לאיתור הכלי.  הפעלת שרותי ההצלה בהתאם לצורך. מערכת מוצפנת לאיתור ומניעת שיבוש תפעולי. שליטת GPS המאפשרת איתור מיקום הכלי ורוכבו באמצעות לווין.

מערכת GPS1

"קל גל דיפנדר" מבוססת על הטכנולוגיה המתקדמת בשיטת DEFENDER PRO I בטכנולוגית GPS. 

"קל גל דיפנדר" מיועדת לכיסאות גלגלים חשמליים, קלנועיות גדולות וקלנועיות קטנות.

"קל גל דיפנדר" מבטיחה את איתורו של יקירכם במקרה של חשש לשלומו, ומעניקה ביטחון שהקלנועית או כיסא הגלגלים שלכם יאותר ויוחזר לכם, זמן קצר לאחר שניגזל מכם. היה ולא אותר המכשיר, תקבלו כלי חלופי.

מערכת GPS2

​​​​​​​​​​​​​​ScooterGo1  שינוע חשמלי לעידן חדש

קלנועית, קלנועיות, השכרת קלנועית

מערכת GPS3

ניתן לצרף לשרות גם כלים שנירכשו מספקים אחרים.

"קל גל דיפנדר" מערכת GPS לאיתור אישי וכלים ממונעים חשמלית